Hodowla Gołębi Rasowych

PDL Srebrniak

Janusz Kalinowski

Nawigacja: Home

Witam Serdecznie!!!
   Nazywam się Janusz Kalinowski, jestem członkiem Ciechanowskiego ZwiązkuHodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, i z przyjemnością witam wszystkich na  mojej
 stronie poświęconej  hodowli PDL Srebrniaka.

Moja przygoda z hodowlą gołębi rasowych zaczeła sie niedawno, a mianowicie 2 lata temu. Rasą jaką postanowiłem hodować i udoskonalać w mojej hodowli, został PDL Srebrniak. Od tego czasu stałem się wielkim i zapalonym miłośnikem Srebrniaka, oraz jego ras pochodnych.
     Materiał rozpłodowy sprowadziłem od wybitnych hodowcow tej rasy z całego kraju, miedzy innymi według mnie jednego z najlepszych hodowców tej rasy Bolesława Bilskiego z Krakowa.
     W roku 2012 na X Jubileuszowej Wystawie Gołębi Rasowych w Ciechanowie, wśród licznie wystawionej ilości Srebrniaka zajełem 2 miejsce w kolekcji.
     W tegorocznym rozpłodzie uchowałem dużą ilość ładnych młodych i teraz z niecierpliwością wyczekuje rozpoczęcia tegorocznego sezonu wystawowego.
    
     Janusz Kalinowski
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie: kleniu1 | Na silniku windu.org